ES Energy Save Nordic Plus V7 uus kasutajakogemus

ES Energy Save uutel, 2020 aasta soojuspumba mudelitel on uuenenud lisaks välimusele ja sisule ka juhtimine. Kõigil NPH, NPT ja NPET Nordic Plus V7 mudelitel on kasutusel värviline ning puutetundliku LCD paneeliga intuitiivne juhtpult.

Lihtne, pilkupüüdev ja väga paljude võimalustega juhtpaneel võimaldab paigaldajal seadistada seadme minutitega, salvestades seejuures lõpptulemuse. Kasutajal on võimalus seadeid muuta ja leida vajaliku koha ekraanilt ikoonide ja piltide abil kergesti.

 

ES Energy Save Nordic Plus V7 juhtpaneel

 

Üks uus funktsioon, mis kindlasti aitab nii kasutajaid kui ka paigaldajaid on paigaldaja seadete salvestamise ning taastamise võimalus. Kui kasutaja on osanud parameetreid muutes seadme tööd segada või hoopis valesti käituma sundinud, siis helistab ta tavaliselt paigaldajale. Selleks, et selgust saada, milliseid parameetreid kasutaja on muutnud, oli varasemalt vajalik kas kohale sõita või üle interneti seadmesse sisse logida. Kui paigaldaja või hooldaja asub seadme asukohast kaugel või pole võimalik üle interneti seadet näha, oli võimalik soovitada kasutajal taastada nn "tehase seaded". Põhilised seaded said küll paika aga täpsemad muudatused oli vaja paigaldajal/hooldajal ikka teha. Uute, ES Energy Save NPH, NPt ja NPET Nordic Plus V7 tootesarjadel on sellisel puhul võimalik lihtsalt kasutajale soovitada taastada menüüst paigaldaja seaded. Selle tulemusena on seade samade parameetritega, kui pärast paigaldaja lahkumist.

Uuri täpsemalt toodete, küttelahenduste ja tehnilise toe kohta kodulehelt või küsi infot eposti info@energysave.ee.