ES Energy Save õhk-vesi soojuspumpade mudelivalik uuenes

ES Energy Save NPH Nordic Plus V7

2019 aasta detsembris esitles Energy Save uusi õhk-vesi soojuspumpade sarju NPH, NPT ja NPET Nordic Plus V7. Antud toodete sarjad on järjekorras juba seitsmendad ja seadmed on läbinud nii väliselt kui ka tehnilistelt parameetritelt väga suured muudatused. Energy Save õhk-vesi soojuspumbad on oma välimuselt veelgi rohkem pilkupüüdvad ja eristatavad nii Energy Save enda vanematest toodete sarjadest kui ka konkurentide toodetest. Uute sarjade seadmed on split-tüüpi õhk-vesi soojuspumbad, mille korral liigub seadmete sise- ja välisosade vahel freoon. Selle tulemusena ei satu ei kütte- ega tarbevesi õue ja on välistatud vee külmumine ka pikemaajaliste elektrikatkestuste korral. 

ES Energy Save NPH Nordic Plus V7 on hübriidsüsteemidele mõeldud ilma tarbeveeboilerita seadmed, kus seadme põhiliseks ülesandeks on küttevee soojendamine. Seadmed sobivad nii üksikute elamute kui ka äri- ja laohoonete kütmiseks. Õhk-vesi soojuspumpade nominaal võimsused on 6 kW, 9 kW, 11 kW ja 13 kW ning energiatõhusus on erinevatel mudelitel kas A++ või A+++.

ES Energy Save NPT Nordic Plus V7 on integreeritud 250 l tarbeveeboileriga mudelid, milles on kõik vajalik juba sisseehitatud. Õhk-vesi soojuspumpade nominaal võimsused on 6 kW, 9 kW, 11 kW ja 13 kW ning energiatõhusus on erinevatel mudelitel kas A++ või A+++. Seadmed sobivad hästi eramajade kütte- ja tarbevee tootmise lahendamiseks.

ES Energy Save NPET Nordic Plus V7 on integreeritud emailleeritud 250 l tarbeveeboileriga seadmed, mis on samm veelgi uuenduslikuma tehnoloogia poole. Õhk-vesi soojuspumpade nominaal võimsused on 6 kW, 9 kW, 11 kW ja 13 kW ning energiatõhusus on erinevatel mudelitel kas A++ või A+++.

Seadmed on saanud endale uued kontrollerid, mis võimaldavad põrandakütte ja radiaatori kontuure eraldi reguleerida, küttekõveraid mugavamalt muuta, intuitiivselt seadeid muuta ja andmeid jälgida, jne. Samuti on jätkuvalt seadmetel sisseehitatud WiFi, mis võimaldab neid juhtida läbi veebikeskkonna ja Androidi app-i.

Kõikidel Energy Save seadmetel on 5 aastane kompressorite ja automaatika tehase garantii ning parima valiku tegemiseks saada epost info@energysave.ee või helista telefonile (+372) 6 444 007. Täpsema valiku toodete kohta leiad Toodete valikust.