Tasuta konsultatsioon ja personaalne lahendus

Nii nagu iga inimene on erinev, nii on ka igal hoonel omad eripärad, mis mõjutavad hoone kütmist, jahutamist ja temperatuure. Kui lisada siia veel erinevate kasutajate soovid, saame hoone kliima sobivaima lahenduse leidmiseks tõeliselt keeruka ülesande.

Hoonete küttelahenduse leidmisel pakume personaalseid lahendusi ja tasuta konsultatsiooni just selleks, et kasutajate tegelikud soovid ja vajadused rahuldatud saaks. 

ES Energy Save seadmete valikus on erineva küttevõimsusega seadmeid alates 6 kW kuni moodullahendused ES NordFlex juhtimisel näiteks 140 kW. Split mudelid, monoblock mudelid, integreeritud tarbevee boileriga mudelid ja ilma - valikuid on palju.

Sellises laias toodete valikus orienteerumiseks ja sobivaima lahenduse leidmiseks just sinu majale pakume tasuta konsultatsiooni koos kohapeale tulemisega. Siis saame täpse ülevaate vajadustest ning sellele järgnev pakkumine on personaalne selle õiges tähenduses :).

Seadmete valikul on mõned soovitused, mida tulevased tellijad peaksid arvesse võtma.

1. Kõik ES Energy Save soojuspumba välisosad sobivad erinevate fassaadidega just esteetiliste hallide toonide ja ilusa välimuse tõttu. 

2. Kui soojuspumba välisosa paigaldatakse käidavasse kohta, ehitustingimustes on välisosale karmid nõuded mürale või naabermaja on väga lähedal, soovitame paigaldada ES Energy Save monoblock soojuspumba mudeli. 30 db müra mõõdetuna 5 kauguselt seadme eest on ES Energy Save monoblock soojuspumpade eelis teiste seadmete ees. Samuti on kõikide ES Energy Save monoblock soojuspumpade energiamärgis A+++. 

3. Kas soojuspumpa on vaja juhtida ka distantsilt või piisab lokaalsest juhtimisest? Kõik ES Energy Save sooojuspumbad on varustatud värvilise ja puutetundliku LCD juhtpaneeliga, mis on varustatud arusaadavate ikoonide ja kirjeldustega ning integreeritud WiFi mooduliga.

4. Kui soojuspump kütteallikana on hoonele, mis asub asustatud kohtadest kaugel, pererahvas seal pievalt ei ela ja elektrikatkestused on sagedased, siis soovitame ES Energy Save split tüüpi seadmeid. 

 

Need on ainult mõned soovitused. Kui plaanite küttesüsteemi renoveerida või hakkate maja ehitama, võtke ühendust ja pakume just teie vajadusetele sobiva lahenduse.

ES Energy Save monoblock AWT komplekt 

Uuri täpsemalt toodete, küttelahenduste ja tehnilise toe kohta kodulehelt või küsi infot eposti info@energysave.ee.