Allahindlus kõikidele uutele monblock mudelitele 50%!

 

ES Energy Save monoblock AWT komplekt

 

ES Energy Save monoblock õhk-vesi soojuspumpadel langesid hinnad poole võrraA+++ energiatõhususe klassiga ja ülivaiksed (30 dB) seadmed on nüüd supersoodsad ning taskukohased. Vaata ise tootekataloogist üle nii parameetrid kui ka hinnad ja veendu ise.

Eestis on monoblock seadmed teenimatult split tüüpi õhk-vesi soojuspumpade varju jäänud. Võib-olla liiga kalli hinna tõttu. Võib-olla hirmu tõttu, et vesi külmub talvel seadmes ära. Varasemad õhk-vesi soojuspumbad olid ka tehnoloogiliselt veidi oma split tüüpi ametivendadest maas.

Aga nüüd on see kõik muutunud! Et kõik saaksid kõrgtehnoloogilisi ES Energy Save monoblock õhk-vesi soojuspumpasid soetada ja kasutada, lasime kõikide monoblock seadmete hinnad 50% odavamaks. Nüüd ei takista kõrge hind sul vaikseid, arukaid ja eriti ökonoomseid kütteseadmeid omale soetamast.

R32 freooniga Põhjamaade kliimasse loodud seadmetel on nii integreeritud tarbevee boileriga mudelid (AWT) kui ka hüdrobox sari (AWC).  

Kuna meie kliimas on õues aeg-ajalt ka miinuskraadid, on ES Energy Save õhk-vesi soojuspumba Monoblock seadmetes võetud kasutusele lisa kaitsemeetmed, et takistada vee külmumist ning tagada seadme tõrgeteta töö ka välisõhu madalatel temperatuuridel. Monoblock seadmetel on tagatud tõrgeteta töö ka -25 kraadise välisõhu temperatuuri juures. Õues asuva soojusvaheti ja veetorustiku ümber on küttekaabel, mis saab elektrit eraldi toiteliini kaudu ning see peab olema kindlasti soojuspumba põhitoitest eraldi. Samuti on õues oleval seadme sisesel ja seadme välisel küttevee torustikul mitu erinevat isolatsiooni kihti, mis tagavad väga väikesed soojuskaod. Pikemate elektrikatkestuste tõttu vee külmumise ärahoidmiseks on uutel monoblock seadmetel lihtne välisosast vett välja lasta. Paigaldusel on eelistatud tootja soovitatud torustike ühendusskeemid.

ES Energy Save õhk-vesi soojuspumpade Monoblock seeria seadmetel on õues paiknevas välisosas lisaks kompressorile, aurustile ja ventilaatorile ka soojusvaheti ehk kondensaator ja tsirkulatsioonipump. Selle tulemusena on õues olevas seadmes ka freoon ja tuppa tuuakse juba vesi.

Hoones sees asub integreeritud tarbeveeboileriga mudelitel tarbevee boiler ja juhtautomaatika ning ilma boilerita mudelitel ainult värvilise ja puutetundliku LCD paneeliga automaatika juhtpult.

ES Energy Save õhk-vesi soojuspumpade Monoblock seadmete paigaldus on oluliselt lihtsam kui split tüüpi õhk-vesi soojuspumpadel, mis teeb need sobivateks igasse kodusse ja hoonesse, sõltumata nende kasutusalast. Võrreldes varasemaga on Monoblock seadmete tehnoloogia teinud suure edasimineku ning varem Põhjamaisesse kliimasse mittesobivateks peetud monoblock seadmed on ES Energy Save Monoblock uue sarja tulekuga muutunud kodu kütmisel heaks alternatiiviks split tüüpi õhk-vesi soojuspumpadele.

Sarnaselt ES Energy Save õhk-vesi soojuspumba split seadmetele on ka monoblock seadmetel integreeritud WiFi, värviline ja puutetundlik LCD juhtpaneel ning uut kasutajakogemust pakkuvad juhtimisfunktsioonid.

Uuri täpsemalt toodete, küttelahenduste ja tehnilise toe kohta kodulehelt või küsi infot eposti info@energysave.ee.