ES Energy Save teatas uute Monoblock seadmete valmimisest

ES Energy Save teatas uute monoblock mudelite valmimisest. Alates veebruarist 2020 on võimalik tellida ja osta uusi ES Energy Save monoblock õhk-vesi soojuspumpasid, mille energiatõhususe klass on A+++ ning seadmete poolt tekitatav müratase on maksimaalselt 52 dB. Uue soojuspumba monoblock sarja seadmed kasutavad R32 freooni ja valikus on nii integreeritud tarbeveeboileriga kui ilma boilerita mudelid. Võimsused on standardsed: 6 kW, 9 kW, 12 kW, 15 kW ja 19 kW.  

 

ES Energy Save uued Monoblock sarja seadmed

 

ES Energy Save õhk-vesi soojuspumpade Monoblock seeria seadmetel on õues paiknevas välisosas lisaks kompressorile, aurustile ja ventilaatorile ka soojusvaheti ehk kondensaator ja tsirkulatsioonipump. Selle tulemusena on õues olevas seadmes ka freoon ja tuppa tuuakse juba vesi.

Kuna meie kliimas on õues aeg-ajalt ka miinuskraadid, on ES Energy Save õhk-vesi soojuspumba Monoblock seadmetes võetud kasutusele lisa kaitsemeetmed, et takistada vee külmumist ning tagada seadme tõrgeteta töö ka välisõhu madalatel temperatuuridel. Õues asuva soojusvaheti ja veetorustiku ümber on küttekaabel, mis saab elektrit eraldi toiteliini kaudu ning see peab olema kindlasti soojuspumba põhitoitest eraldi. Samuti on õues oleval seadme sisesel ja seadme välisel küttevee torustikul mitu erinevat isolatsiooni kihti, mis tagavad väga väikesed soojuskaod.

Hoones sees asub integreeritud tarbeveeboileriga mudelitel tarbevee boiler ja automaatika ning ilma boilerita mudelitel ainult värvilise ja puutetundliku LCD paneeliga  automaatika juhtpult.

ES Energy Save õhk-vesi soojuspumpade Monoblock seadmete paigaldus on oluliselt lihtsam kui split tüüpi õhk-vesi soojuspumpadel, mis teeb need sobivateks igasse kodusse ja hoonesse, sõltumata nende kasutusalast. Võrreldes varasemaga on Monoblock seadmete tehnoloogia teinud suure edasimineku ning varem Põhjamaisesse kliimasse mittesobivateks peetud monoblock seadmed on ES Energy Save Monoblock uue sarja tulekuga muutunud kodu kütmisel heaks alternatiiviks split tüüpi õhk-vesi soojuspumpadele.

Sarnaselt ES Energy Save õhk-vesi soojuspumba split seadmetele on ka monoblock seadmetel integreeritud WiFi, värviline ja puutetundlik LCD juhtpaneel ning uut kasutajakogemust pakkuvad juhtimisfunktsioonid.

Uuri täpsemalt toodete, küttelahenduste ja tehnilise toe kohta kodulehelt või küsi infot eposti info@energysave.ee.